#Дайджест_рибоохорони…

Пов'язані статті

Державне агентство меліорації та рибного господарства України

#Дайджест_рибоохорони

❗Чернігівським рибоохоронним патрулем знищено 2 707 метрів сіток

3️⃣1️⃣ серпня 2021 року Чернігівським рибоохоронним патрулем знищено 130 заборонених знарядь лову: 123 сітки та 7 ятерів. Загальна довжина утилізованих сітних знарядь лову склала 2 707 метрів.

?‍✈️Знищення відбулося за участі представників Головного управління Державної податкової служби у Чернігівській області, фінансового управління Чернігівської міської ради та Деснянського відділу державної виконавчої служби м. Чернігів.

⚖️Знищувалися знаряддя лову, конфісковані у порушників відповідно до рішень судів і згідно з актами виявлення та вилучення безгосподарського майна.

✂️Ліквідація здійснювалася шляхом приведення заборонених знарядь у непридатність для використання, зокрема, екологічним способом – рубанням та різанням.

⚠️Нагадуємо, за використання заборонених знарядь лову (сітки без дозволу на промисел, електрострум, вогнепальна зброя, вибухові або отруйні речовини тощо) передбачена адміністративна відповідальність за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Відповідно до цієї статті на порушника накладається штраф у розмірі від 340 до 680 грн з можливою конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних біоресурсів.

ℹ️Довідково:

Всього з початку 2021 року Чернігівським рибоохоронним патрулем знищено 1063 сітки загальною довжиною 20 658 метрів.

#заборонені_знаряддя_лову #сітка #стоп_браконьєрство #рибоохорона #рибоохороннийпатруль #рибпатруль #риболовля #браконьєр
Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярні історії