#Дайджест_рибоохорони…

Пов'язані статті

Державне агентство меліорації та рибного господарства України

#Дайджест_рибоохорони

❗На річці Десна викрито порушників, які електроловом вбили 19 сомів, – Чернігівський рибоохоронний патруль

2️⃣ вересня 2021 року Чернігівським рибоохоронним патрулем у ході спільного рейду з Національної поліцією області викрито грубе порушення правил рибальства.

?Так, на р. Десна двоє осіб виловлювали рибу з моторного човна за допомогою електроструму. У такий варварський спосіб вони добули 19 екз. сома загальною вагою 42 кг.

? ІІнцидент стався поблизу с. Кладьківка Чернігівського району Чернігівської області. Збитки, завдані рибному господарству України, становлять 8 075 грн.

?За даним фактом на осіб оформлено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

?Крім того, на місце події викликано слідчо-оперативну групу Національної поліції. Наразі відкрито кримінальне провадження за ст. 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).

?У порушників вилучено заборонене знаряддя лову, незаконно добуті водні біоресурси, моточовен Finval з підвісним двигуном Suzuki та автомобіль Lexus.

⚖️Матеріали справи буде передано до суду для прийняття рішення відповідно до норм чинного законодавства.

ℹ️Довідково:

Застосування електроструму для здійснення лову риби є неприпустимим, адже це завдає масштабного руйнування всій екосистемі водойми. Електровудка здатна знищити все живе у радіусі до 20 метрів – від риби та ікри до планктону і найдрібніших мікроорганізмів. Та риба, яка не гине від дії електроструму, у майбутньому може втратити здатність нереститися.ℹ️

#заборонені_знаряддя_лову #сітка #стоп_браконьєрство #рибоохорона #рибоохороннийпатруль #рибпатруль #риболовля #браконьєр

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярні історії