8 вересня – День Десни…

Пов'язані статті

Державне агентство меліорації та рибного господарства України

❗8 вересня – День Десни

🔰Вже четвертий рік поспіль, 8 вересня екологічно свідома громадськість країни відзначає День Десни, започаткований за ініціативи Деснянського басейнового управління водних ресурсів та ГО «За відродження Десни» у 2018 році.

🤞Свято засноване з метою екологічного виховання, зміни ставлення населення до одного з найцінніших ресурсів планети, привернення уваги широкого кола громадськості, влади та бізнесу до проблем збереження та відродження водних об’єктів.

🌊Річка Десна є однією з найбільших приток Дніпра, яка перетинаючи Сумську та Чернігівську області, впадає у Дніпро на Київщині неподалік від столиці.

🐟Води Десни є багатими на рибу, серед якої зустрічаються й червонокнижні стерлядь та марена. Наймасовішими ж видами у річці є аборигенні (сом, короп (сазан), сріблястий карась, щука, лящ, окунь, плітка, краснопірка, судак) і заселені (білий амур, товстолоб).

⚠️Щорічні екологічні заходи до Дня Десни, вчергове нагадують усім нам, що чужих водойм не буває і кожний несе свою частку відповідальності за пересохлий струмок, обмілілу і забруднену річку, мотивуючи свідоме ставлення до проблем збереження та чистоти довкілля в цілому. Вода є спільним нашим багатством і лише гуртом ми зможемо врятувати цей безцінний природний скарб.


Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярні історії