EUКраїна: Відповідальне рибальство – це євроінтеграція…

Пов'язані статті

Державне агентство меліорації та рибного господарства України

EUКраїна: Відповідальне рибальство – це євроінтеграція

🤞Відповідно до Правил любительського і спортивного рибальства на водоймах загального користування любительське рибальство здійснюється безоплатно та без надання спеціальних дозволів. Однак, під час риболовлі не слід забувати про певні обмеження і безконтрольно виловлювати водні біоресурси.

🦞Так, наразі у водоймах України діє літньо-осіння заборона на вилов раків. Основна мета заборони – захистити членистоногих у період другої линьки, під час якої вони найбільш вразливі.

ℹ️Залежно від погодних умов період початку та закінчення заборони у деяких областях відрізняються. З точними датами можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/3tsyIG2

ℹ️Після закінчення заборони одній особі за добу можна впіймати 30 екз. раків на водоймах загального користування та 50 екз. – на водоймах, де впроваджене платне рибальство. При цьому забороняється вилов цих річкових мешканців у темну пору доби (пізніше години від заходу сонця та раніше години до його сходу) із застосуванням підсвічування.

✅Водночас по 10 вересня у Чорному морі, причорноморських лиманах і затоках у зонах контролю Чорноморського басейнового управління Держрибагентства та Управління Держрибагентства у Миколаївській області триває заборона на вилов азово-чорноморських кефалей в період їх масового нересту.

ℹ️Заборону встановлено з метою створення оптимальних умов для відтворення гостроноса, лобана та сингіля, які вважаються одними з найкрасивіших і швидких риб Чорного моря. Ці кефалі невимогливі до кисневого балансу і солоності води, а їх життя проходить у морях, затоках, лиманах і гирлах річок.

✅Також з 10 вересня у гірських та передгірських річках Закарпатської області розпочинається осінньо-зимова нерестова заборона на вилов риби. Основна мета заборони – забезпечити охорону та збереження в належному стані середовища існування, шляхів міграції і місць природного відтворення риби, яка нереститься в осінньо-зимовий період – струмкової форелі та миня річкового.

Детальніше: https://bit.ly/3zUrOvF


Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярні історії