Про практичні поради європейців українському аквабізнесу…

Пов'язані статті

Державне агентство меліорації та рибного господарства України

❗Про практичні поради європейців українському аквабізнесу

🤞«Вивчення міжнародного досвіду, запровадження новітніх технологій та становлення європейських стандартів у аквакультурі є сьогодні одним з пріоритетів українського рибництва», – зазначає т.в.о. Голови Держрибагентства Андрій Забуга.

🐟Так, український бізнес у сфері аквакультури для впровадження нових форм виробництва, підвищення конкурентоздатності української продукції зацікавлений у передовому та практичному міжнародному досвіді з питань розвитку аквакультурної бізнес-діяльності.

🔰Держрибагентство для методичної та практичної підтримки представників українського аквакультурного бізнесу забезпечує обмін досвідом з європейськими колегами для впровадження кращих міжнародних практик з ведення аквакультури в сучасних умовах. Так, Методично-технологічним центром з аквакультури Держрибагентства за останні роки налагоджена дієва співпраця з такими міжнародним організаціями як ФАО ООН, EUROFISH, національними асоціаціями виробників аквакультури Румунії, Грузії, Узбекистану, Казахстану та іншими.

⚠Наразі Україну відвідав румунський експерт ФАО, доктор біологічних наук Симонел Санду з метою ознайомлення з сучасною українською аквакультурою і налагодження ділових зв’язків. Зокрема, експерт ознайомився з вирощуванням коропових видів риби на деяких ставкових рибгоспах та поділився європейським баченням розвитку ставкової аквакультури, надав практичні поради щодо удосконалення роботи в цьому напрямі. Румунський фахівець наголосив на необхідності годування риби якісними кормами, рекомендував перехід на інноваційні біотехнології, профілактиці захворювань риб та маркетингу.

Детальніше: https://bit.ly/3E0bQST


Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярні історії