#Дайджест_рибоохорони…

Пов'язані статті

Державне агентство меліорації та рибного господарства України

#Дайджест_рибоохорони

‼️На Березанському лимані порушники незаконно виловили кефалі на понад 1 млн грн збитків

9️⃣ вересня 2021 року під час рейду державними інспекторами Миколаївський рибоохоронний патруль викрито грубе порушення правил рибальства. Громадяни здійснювали вилов кефалі у період її масового нересту за допомогою заборонених знарядь – 10 мисинових сіток.

🐟У результаті незаконних дій порушники впіймали 1 697 екз. сингіля загальною вагою 90 кг.

📍Інцидент стався на Березанському лимані, поблизу с. Сонячне Очаківського району Миколаївської області.

🤞Збитки, нанесені рибному господарству України, становлять
1 009 715 гривень.

📝На осіб оформлено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Крім того, на місце події викликано працівників Національної поліції. Наразі вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).

🔏Заборонені знаряддя лову та незаконно добуті водні біоресурси вилучено до рішення суду.

⚠️«Зараз в азово-чорноморських кефалей триває період нересту. У цей час риба стає легкою здобиччю для браконьєрів, оскільки у неї приглушуються рефлекси самозбереження. Закликаю до відповідального дотримання природоохоронного законодавства, адже від того, як пройде нерест кефалей, залежить чисельність їх популяцій у наших водоймах», – наголошує т.в.о. Голови Держрибагентства Андрій Забуга.

ℹДовідково:

Заборона діє в Чорному морі, затоках і причорноморських лиманах у зонах контролю Чорноморського басейнового управління Держрибагентства та Управління Держрибагентства у Миколаївській області. Детальніше з інформацією можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/2X4XXlF

#заборонені_знаряддя_лову #сітка #стоп_браконьєрство #рибоохорона #рибоохороннийпатруль #рибпатруль #риболовля #браконьєр


Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярні історії