Привіт. Продаю кораблик Фортуна. Стан – ідеальний. Комплектація – максимум….

Пов'язані статті

Володимир Заставний

Привіт. Продаю кораблик Фортуна. Стан – ідеальний. Комплектація – максимум.
Зокрема:
Встановлений ехолот Toslon tf-500. Показує все, що тільки можливо – глибину, рельєф дна, тип дна (болото, тверде і.т.д), рибу (велику, малу і середню), глибину на якій ця риба. Екран кольоровий. Докуплена оригінальна сумка до ехолота (700грн).
Ехолот кріпиться на тринозі, яка є надстійкою. Йде в комплекті з чохлом (купляв окремо, ціна 1200грн).
Встановлений GPS, з пам’яттю 100 водойм, і на кожній можна запам’ятати 9 точок + 1 домашню. Так що завезти оснастку з прикормкою вночі – тепер не проблема. Сам повертається назад.
Управляється пультом, в який вмонтовані акумулятори які заряджаються звичайним зарядним пристроєм з мікроюесбі шнуром. Відповідно тепер не потрібно купляти нові батарейки кожні декілька рибалок (ціна аккумуляторів – 500грн). Пульт зберігається в спеціальному чохлі (купляв окремо за 700грн). Щоб була можливість завозити снасті в дощ, я докупив спеціальний водонепроникний чохол-рукавиці. Зручно і практично (їх ціна 550грн).
В комплекті універсальний зарядний пристрій в спеціальному захисному чохлі. Можна заряджати кораблик, що від 220 В, що від аккумулятора авто.
В комплекті є батарея 15000мА. Також крім неї є ще дві подвійні батареї по 32000мА кожна. Тому питання дозарядки батареї тепер не актуальне. Декілька діб можете спокійно рибалити без підзарядки розрядженої батареї. Ці додаткові батареї докуплялися окремо (200 у.о за дві).
В комплекті також є сумка, в яку поміщається кораблик і усі ці аксесуари (купляв окремо за 45у.о.).
Тепер декілька слів стосовно самого кораблика.
Стан кораблика відмінний. Слідів користування практично немає. Дальність управління пультом – 500м. Жодні хвилі йому не завада. Мчить як бмв у Львові по Чорновола :). Має нічну підсвідку. Жодних прихованих дефектів. Хто цікавився корабликами той знає, що в Україні Фортуна це #1. Кращого кораблика, напевно, немає.
Тепер по ціні. Повна комплектація такого кораблика з ехолотом і GPS коштує 1465у.о. Батареї і аксесуари які я додатково до нього докупив коштували загалом 380у.о. Загалом ціна всього 1845у.о.
Враховуючи, що кораблик б.у. , продаю його за ціною 1480у.о. Кого цікавить – дзвоніть, або пишіть в приват : 0503484906, 0671291390.


Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярні історії