На Кременчуцькому водосховищі призупинено промисловий вилов чехоні, головня та б…

Пов'язані статті

Державне агентство меліорації та рибного господарства України

❗️На Кременчуцькому водосховищі призупинено промисловий вилов чехоні, головня та білизни

З 1️⃣1️⃣ вересня 2021 року на Кременчуцькому водосховищі призупинено промисловий вилов чехоні та крупночастикових видів риб (головня і білизни).

📝На основі зібраної та узагальненої інформації від рибалок-промисловиків підраховано, що станом на 10 вересня вилов чехоні склав 71 тонну, головня та білизни – 15 тонн (100% від встановленої норми на 2021 рік). Таким чином, їх лов призупинено з метою недопущення перевищення прогнозу допустимого вилову (наказ Черкаського рибоохоронного патруля від 10.09.2021 № НОД-77/3 – https://bit.ly/3k4afDN).

⚠Нагадуємо, відповідно до Порядку здійснення спеціального використання водних біоресурсів у внутрішніх рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах), внутрішніх морських водах, територіальному морі, виключній (морській) економічній зоні та на континентальному шельфі України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 25.11.2015 № 992, у разі досягнення 100% допустимого прогнозу вилову певного виду водних біоресурсів їх промисел забороняється.

🤞Держрибагентство закликає рибалок-промисловиків бути відповідальними та дотримуватися встановлених обмежень.

ℹДовідково:

Чехоня, головень та білизна – цінні промислові риби з родини коропових. Чехоня розповсюджена в басейнах Чорного, Азовського, Каспійського, Балтійського морів. Її довжина зазвичай до 35 см, а вага 300-400 грамів.

Довжина білизни (жереха) становить до 80 см, вага – до 4 кг, інколи трапляються особини вагою 10-12 кг. Поширена в річках і солонувато-водних лиманах басейнів Чорного, Азовського та Каспійського морів, уникає місць із стоячою водою.

Головень широко розповсюджений по всій Європі до Уралу і Середньої Азії. Його максимальна довжина – 80 см, вага – 8 кг, але зазвичай доростає до 3 кг.


Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярні історії