#Дайджест_рибоохорони…

Пов'язані статті

Державне агентство меліорації та рибного господарства України

#Дайджест_рибоохорони

‼️ За два дні на Каховському водосховищі врятовано від браконьєрських раколовок понад 2️⃣ тис. раків

Запорізький рибоохоронний патруль продовжує активно здійснювати превентивні заходи, спрямовані на запобігання грубих порушень правил рибальства.

Так, 1️⃣0️⃣ вересня під час рейду на території орнітологічного заказника загальнодержавного значення «Великі і Малі Кучугури» на Каховському водосховищі рибпатрульними спільно з працівниками національного природного парку «Великий Луг» та громадськістю виявлено і вилучено з водойми 315 раколовок.

1️⃣3️⃣ вересня під час меліоративного травлення Каховського водосховища, поблизу с. Червонодніпровка Запорізького району, державними інспекторами з водойми вилучено 168 раколовок.

🦞 Загалом у заборонених знаряддях лову знаходилося 2 298 екз. раків. Всі водні біоресурси в живому стані випущено у середовище існування.

💵 Тим самим попереджено нанесення збитків рибному господарству України на суму 58599 гривень.

📝 На жаль, власника раколовок встановити не вдалося. За результатами роботи складено акт виявлення та вилучення безгосподарського майна.

#заборонені_знаряддя_лову #раколовка #стоп_браконьєрство #рибоохорона #рибоохороннийпатруль #рибпатруль #риболовля #браконьєр


Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярні історії