#Дайджест_рибоохорони…

Пов'язані статті

Державне агентство меліорації та рибного господарства України

#Дайджест_рибоохорони

‼️ На річці Південний Буг викрито порушників, які за допомогою електровудки виловили 58 кг риби

1️⃣7️⃣ вересня під час рейду Хмельницький рибоохоронний патруль спільно з працівниками Національної поліції у Хмельницькій області викрили грубе порушення правил рибальства.

⚡️ Двоє громадян здійснювали вилов водних біоресурсів з човна за допомогою електровудки.

🐟 У такий варварський спосіб порушники добули 225 екз. карася сріблястого, 23 екз. судака, 23 екз. плітки, 8 екз. окуня та 2 екз. коропа загальною вагою 58 кг.

🌍 Інцидент стався на р. Південний Буг, поблизу с. Попівці Хмельницького району Хмельницької області.

💵 Збитки, завдані рибному господарству України, становлять 18 258 гривень.

📝 За даним фактом на осіб складено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Крім того, враховуючи, що правопорушники здійснювали вилов риби засобом масового знищення, відкрито кримінальне провадження за ст. 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).

🔏 Електровудку, човен та незаконно добуті водні біоресурси вилучено до рішення суду.

ℹ️ Довідково:

Застосування електроструму для здійснення лову риби є неприпустимим, адже це завдає масштабного руйнування всій екосистемі водойми. Електровудка здатна знищити все живе у радіусі до 20 метрів – від риби та ікри до планктону і найдрібніших мікроорганізмів. Та риба, яка не гине від дії електроструму, у майбутньому може втратити здатність нереститися.

Наразі в Україні не існує системи діагностування уражень риб електрострумом. При затриманні правопорушників розмір збитків розраховується з кількості здобутої риби та без урахування всього комплексу негативної дії від електровудок.

#заборонені_знаряддя_лову #електровудка #стоп_браконьєрство #рибоохорона #рибоохороннийпатруль #рибпатруль #риболовля #браконьєр
Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярні історії