#Дайджест_рибоохорони…

Пов'язані статті

Державне агентство меліорації та рибного господарства України

#Дайджест_рибоохорони

‼️ На Миколаївщині за допомогою електровудки та ятерів браконьєри виловили риби на понад 32 тис. грн збитків

1️⃣7️⃣ вересня під час рейду Миколаївський рибоохоронний патруль спільно з громадськими організаціями «Правий сектор» та «Бузьки пороги» викрили грубе порушення правил рибальства.

⚡️ Громадянин здійснював вилов водних біоресурсів з човна, використовуючи електровудку.

🐟 У такий варварський спосіб порушник добув 14 кг молоді риби: судак – 16 екз., карась сріблястий – 8 екз., щука – 4 екз., білизна – 2 екз., по 1 екз. тарані і окуня, а також 10 екз. карася золотого, який занесений до Червоної книги України.

🌍 Інцидент стався на р. Південний Буг, поблизу с. Ониськове Кривоозерського району Миколаївської області.

💵 Збитки, завдані рибному господарству України, становлять 13 480 грн.

❗️ Того самого дня рибпатрульними спільно з Державною прикордонною службою викрито громадянина, який займався риболовлею за допомогою заборонених знарядь – 3 креветкових ятерів.

🦐 У результаті незаконних дій порушнику вдалося впіймати 14 350 екз. креветки, по 2 екз. морського язика і камбали (глоси) та 1 екз. сингіля загальною вагою 22 кг.

🌎 Подія сталася у північно-західній частині Чорного моря, поблизу с. Покровка Очаківського району Миколаївської області.

💵 Нанесені природі збитки склали 19 397 грн.

📝 На всіх осіб оформлено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Крім того, вирішується питання щодо відкриття кримінальних проваджень за ст. 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).

🔏 Заборонені знаряддя лову, човен та незаконно добуті водні біоресурси вилучено до рішення суду.

ℹ️ Довідково:

Застосування електроструму для здійснення лову риби є неприпустимим, адже це завдає масштабного руйнування всій екосистемі водойми. Електровудка здатна знищити все живе у радіусі до 20 метрів – від риби та ікри до планктону і найдрібніших мікроорганізмів. Та риба, яка не гине від дії електроструму, у майбутньому може втратити здатність нереститися.

Наразі в Україні не існує системи діагностування уражень риб електрострумом. При затриманні правопорушників розмір збитків розраховується з кількості здобутої риби та без урахування всього комплексу негативної дії від елек#браконьєр.

#заборонені_знаряддя_лову #електровудка #стоп_браконьєрство #рибоохорона #рибоохороннийпатруль #рибпатруль #риболовля #браконьєр
Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярні історії