У Києві відбувся риболовний захід для демобілізованих учасників АТО та ООС…

Пов'язані статті

Державне агентство меліорації та рибного господарства України

❗У Києві відбувся риболовний захід для демобілізованих учасників АТО та ООС

1️⃣9️⃣ вересня 2021 року в м. Київ у Центрі сімейної риболовлі «Білі камені» відбувся соціокультурний адаптаційний захід «Спортивна рибна ловля» для демобілізованих учасників АТО, ООС і членів їхніх сімей.

📍Організатором події став Київський міський центр соціальних служб за підтримки Київської міської державної адміністрації та Київського рибоохоронного патруля.

🤞Її метою стало залучення учасників АТО, ООС, їхніх сімей, волонтерів, членів сімей загиблих у війні на Донбасі киян до спортивних змагань з рибної ловлі, як засобу реабілітації і адаптації, шляхом спілкування, отримання позитивних емоцій, участі в командній роботі, розвитку здібностей та обміну досвідом.

👩‍💼«Спортивна рибна ловля» – це риболовля поплавковою вудкою з берега, квести, творчі майстер-класи, сімейна ігротека, частування та розваги для всієї родини. Усі охочі також мали змогу отримати консультацію соціального працівника та психолога Київського міського центру соціальних служб.

🎣Перед початком риболовних змагань працівники Київського рибоохоронного патруля розповіли про Правила любительського і спортивного рибальства, а згодом здійснювали контроль за їх дотриманням та допомагали учасникам впіймати «золоту рибку».

💐Наприкінці заходу відбулося визначення переможців та їх нагородження.

ℹ️Довідково:

Фаунотерапія (лікування за допомогою тварин) є чудовим методом реабілітації. Зокрема, риболовля допомагає людині розслабитися, віднайти гармонію у собі та отримати задоволення від спілкування з природою.


Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярні історії