#Дайджест_рибоохорони…

Пов'язані статті

Державне агентство меліорації та рибного господарства України

#Дайджест_рибоохорони

❗️ Чорноморський рибоохоронний патруль знищив понад 6 км сіток

2️⃣1️⃣ вересня 2021 року Чорноморським рибоохоронним патрулем знищено 225 заборонених знарядь лову: 144 сітки та 81 ятір. Загальна довжина утилізованих сітних знарядь лову склала 6 413 метрів.

🧑‍✈️Знищення відбулося за участі представника Головного управління Державної податкової служби в Одеській області.

✅Знищувалися знаряддя лову, які вилучені згідно з актами безгосподарського майна протягом 2020 року.

✂️Ліквідація здійснювалася шляхом приведення заборонених знарядь у непридатність для використання, зокрема, екологічним способом – рубанням та різанням. У подальшому їх буде вивезено на сміттєзвалище для утилізації.

📝Процедура опису, оцінки та знищення майна проходила згідно Порядку обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави, і розпорядження ним, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 25.08.1998 № 1340.

ℹ️Довідково:

Нагадуємо, за використання заборонених знарядь лову (сітки без дозволу на промисел, електрострум, вогнепальна зброя, вибухові або отруйні речовини тощо) передбачена адміністративна відповідальність за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Відповідно до цієї статті на порушника накладається штраф у розмірі від 340 до 680 грн з можливою конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних біоресурсів.

#заборонені_знаряддя_лову #сітка #стоп_браконьєрство #рибоохорона #рибоохороннийпатруль #рибпатруль #риболовля #браконьєр
Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярні історії