Рибоохоронці звільнили береги водойм від 72 тонн побутових відходів…

Пов'язані статті

Державне агентство меліорації та рибного господарства України

❗ Рибоохоронці звільнили береги водойм від 72 тонн побутових відходів

♻️ Викинути пластикову пляшку на берег водойми або поліетиленовий пакет – зовсім не дрібничка, а, насправді, злочин проти себе і природи.

🚮 Тому у Міжнародний день чистих берегів рибоохоронці організували екологічні акції з прибирання берегів водойм. Адже у цей день по всьому світу небайдужі люди, прибравши береги улюблених водойм, допомагали рятувати від забруднення й отруєння один з найцінніших ресурсів нашої планети – воду, а також її мешканців.

🐟 «Звільнимо рибу від сміття разом» – гасло, під яким рибоохоронці робили «чистку» прибережних ділянок водойм.

🦠 Працівники рибоохоронних патрулів, які щоденно захищають рибу від браконьєрських посягань, у Міжнародний день чистих берегів виконали ще й іншу важливу місію, звільняючи рибу від сміттєвих пасток. Спорядившись рукавичками та мішками, рибоохоронці вирушили у рейди разом з місцевими активістами для боротьби зі сміттєвими завалами, які залишили після себе відпочивальники у пляжний сезон. Розуміючи, що сміття – також справжній ворог риби, а пластикові відходи ще й значно погіршують умови існування водних мешканців, підриваючи здоров’я цілих рибних популяцій.

✅ Загалом рибоохоронці та залучені до заходів екоактивісти позбавили від сміття близько 1640 га прибережних територій, на яких зібрано понад 72 тонни побутових відходів. Участь у прибиранні взяли більше ніж 1200 осіб.

💬 «Працівники рибоохоронних патрулів особливо сприймають серйозність шкоди від побутового засмічення прибережних ділянок, фахово розуміючи його негативний вплив на мешканців наших водойм. Звідси й підвищена увага та неформальна завзятість щодо участі у цій та інших екологічних акціях, які регулярно організовуються Держрибагентством. Сподіваюся, що рівень ековідповідальності наших громадян буде підвищуватися, а підсумовуючі цифри прибирання з кожним роком зменшуватимуться», – зазначає т.в.о. Голови Держрибагентства Андрій Забуга.

Детальніше 👉 https://bit.ly/2XH5uak


Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярні історії