#Дайджест_рибоохорони…

Пов'язані статті

Державне агентство меліорації та рибного господарства України

#Дайджест_рибоохорони

❗На Кременчуцькому водосховищі викрито промислового рибалку, який незаконно добув 44 кг плітки

2️⃣3️⃣ вересня 2021 року при проведенні рейду на виконання наказу Держрибагентства Азовський рибоохоронний патруль викрив грубе порушення правил промислового рибальства.

🐠Під час перевірки одного з користувачів встановлено, що відповідальний за вилов рибалка використовував на промислі сітку довжиною 130 м, перевищивши на 60 м максимально дозволену довжину. У результаті незаконних дій він добув 192 екз. плітки загальною вагою 44 кг.

📍Інцидент стався на Кременчуцькому водосховищі, поблизу с. Леськи Черкаського району Черкаської області. Збитки, нанесені рибному господарству України, розраховані за методикою та становлять 39 442 грн.

❌Своїми діями користувач порушив ст. 63 Закону України «Про тваринний світ», п. 9.13.7, п. 13.4 Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України та п. 8 Режиму рибальства у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) України у 2021 році.

📝На особу оформлено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

🔏Заборонене знаряддя лову та незаконно добуті водні біоресурси вилучено до рішення суду.

ℹДовідково:

Розрахунок за незаконне добування водних біоресурсів здійснювався відповідно до Методики розрахунку збитків, заподіяних рибному господарству внаслідок порушення правил рибальства та охорони водних живих ресурсів. Зазначений документ затверджено спільним наказом Міністерства аграрної політики та Міністерства охорони навколишнього природного середовища від 12.07.2004 №248/273.

#заборонені_знаряддя_лову #сітка #стоп_браконьєрство #рибоохорона #рибоохороннийпатруль #рибпатруль #риболовля #браконьєрКоментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярні історії