#Дайджест_рибоохорони…

Пов'язані статті

Державне агентство меліорації та рибного господарства України

#Дайджест_рибоохорони

❗ На Дністровському водосховищі порушники незаконно впіймали 155 кг риби на понад 160 тис. грн збитків

2️⃣4️⃣ вересня Чернівецький рибоохоронний патруль спільно з водною поліцією викрили громадян, які здійснювали вилов водних біоресурсів з човна за допомогою 9 сіток.

🐟 Таким способом їм вдалося впіймати 155 кг риби: окунь – 664 екз., плітка – 160 екз., судак – 37 екз., лящ – 10 екз., сом – 9 екз., білизна – 3 екз., карась сріблястий – 3 екз., рибець звичайний – 1 екз., щука – 1 екз., а також 11 екз. вирезуба причорноморського, який занесено до Червоної книги України.

🌎 Інцидент стався на Дністровському водосховищі у с. Березівка Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

💵 Збитки, завдані рибному господарству України, становлять 160 694 грн.

📝 На осіб оформлено протоколи за ч. 4 ст. 85 та ст. 90 КУпАП. Крім того, на місце події викликано працівників Національної поліції України. Наразі відкрито кримінальне провадження за ст. 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).

🔏 Заборонені знаряддя лову, човен та незаконно добуті водні біоресурси вилучено до рішення суду.

ℹ️ Довідково:

Залежно від розмірів завданих збитків за грубе порушення правил рибальства передбачена не тільки адміністративна, але і кримінальна відповідальність. Відповідно до ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду, карається штрафом від 17 000 до 51 000 грн або обмеженням волі на строк до трьох років.

#заборонені_знаряддя_лову #сітка #стоп_браконьєрство #рибоохорона #рибоохороннийпатруль #рибпатруль #риболовля #браконьєр

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярні історії