Громадська рада при Держрибагентстві тримає на контролі процес розробки режимів…

Пов'язані статті

Державне агентство меліорації та рибного господарства України

❗ Громадська рада при Держрибагентстві тримає на контролі процес розробки режимів рибальства 2022 року

2️⃣3️⃣ вересня відбулося засідання громадської ради, в якому взяли участь т.в.о. Голови Держрибагентства Андрій Забуга та керівники структурних підрозділів Агентства.

☝️ Профільну громадськість під час засідання було повідомлено щодо отримання від наукових установ Держрибагентства наукових обґрунтувань лімітів добування водних біоресурсів на 2022 рік. Держрибагентством, у свою чергу, розроблено відповідний проєкт наказу Мінагрополітики, в якому зазначені обсяги добування відповідно до цих обґрунтувань. Зазначений наказ наразі пройшов усі процедурні узгодження та розглядається керівництвом Мінагрополітики.

📘 Наукові установи розробили свої пропозиції і щодо режимів рибальства у 2022 році, зокрема, найближчим часом питання про режим рибальства у внутрішнім водних об’єктах та їх частинах буде розглянуто на засіданні секції рибальства в Інституті рибного господарства України. Проєкти режимів рибальства у Чорному та Азовському морях незабаром також будуть розглянуті на відповідних секціях рибальства Науково-промислової ради Держрибагентства.

🔰 Разом з тим під час засідання розглядалися проблемні питання, пов’язані з діяльністю аквакультурних підприємств. Т.в.о. Голови Держрибагентства Андрій Забуга зазначив, що Держрибагентство з особливою увагою ставиться до підтримки виробників, у тому числі тих, які спеціалізуються на аквакультурній продукції та запевнив, що проблемні питання, пов’язані з діяльністю аквакультурних підприємств, будуть розглянуті найближчим часом та напрацьовуватимуться шляхи щодо їх вирішення.

🦈 Під час заходу також обговорювалися й пропозиції щодо прийняття в Україні «Національного плану управління європейським вугром Anguilla anguilla», який відповідатиме міжнародним та європейським вимогам і настановам.

⚠ Члени громадської ради звернули також увагу керівництва Держрибагентства на сигнали від підприємств, які працюють у відповідності до Режимів СТРГ, щодо тиску з боку правоохоронних та місцевих органів влади на їх підприємства та виступили з проханням надати їм необхідну допомогу з метою врегулювання цих проблем у правовому полі.


Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярні історії