Молодь знайомиться з правовою відповідальністю за шкоду завдану рибі…

Пов'язані статті

Державне агентство меліорації та рибного господарства України

❗ Молодь знайомиться з правовою відповідальністю за шкоду завдану рибі

💬 «Нині рівень еколого-правової свідомості українців вкрай низький. Один із ефективних способів змінити цю ситуацію – впливати на дорослих через учнівську молодь», – зауважує директор ліцею «Віват» Валентина Олійник.

🎏 Для виправлення цієї ситуації фахівці Методично-технологічного центру з аквакультури Держрибагентства продовжують активно занурюватися у молодіжне середовище з метою екологічного виховання молоді та популяризації аквакультури. Зокрема, зацікавлюють до збільшення споживання рибної продукції, підвищуючи обізнаність про її цінність.

♻️ Так, на початку навчального року фахівці центру завітали до учнів ліцею «Віват», що на Київщині (м. Вишневе), для загального ознайомлення учнів з екологічним значенням риб у природі та житті людини. Учні 2-7 класів активно працювали над формуванням дбайливого ставлення до риб, довкілля, країни та планети в цілому.

👨‍🏫 Але найзнаковішим є те, що старші вже вчать молодших. Так, заняття про значення риб у природі та житті людини провів учень 11 класу Київської СЗШ № 297, лідер Ради учнівського самоврядування «Надія» Роман Дмитришин.

🦈 Роман традиційно співпрацює на волонтерських засадах з Методично-технологічним центром з аквакультури Держрибагентства і із задоволенням долучається до просвітницької діяльності. Тож і роз’яснив молодшим дітям про важливість любові до природи та охорони риб зокрема. Пояснив основи відтворення риб для функціонування екосистем і головне зосередив увагу на правовій відповідальності за наслідки негативного людського впливу на довкілля.

🔰 Теоретична частина була доповнена активною практикою. Так, для здобувачів освіти проведено майстер-клас «Як визначають вік риби». Учні дізналися, що за лускою можна визначити довжину, якої риба досягала за кожний прожитий рік, її нерест, час перебування у річці чи морі та багато інших цікавинок.

📍 Разом з тим, учні дізналися про рибні господарства України, водні багатства, аквакультуру, штучне розведення та відтворення риб, а також про професії у сфері рибного господарства і правові наслідки за шкідливу господарську діяльність, зокрема в аквакультурі.
Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярні історії