4 жовтня – Всесвітній день захисту тварин…

Пов'язані статті

Державне агентство меліорації та рибного господарства України

❗4 жовтня – Всесвітній день захисту тварин

🔰Сьогодні екологічно свідома світова громадськість відзначає Всесвітній день захисту тварин, започаткований учасниками Міжнародного конгресу прихильників руху із захисту природи у 1931 році.

❎Зловживання використанням природних ресурсів, забруднення та скорочення середовища існування в поєднанні з незаконною торгівлею та браконьєрством призводять до зникнення цілих популяцій тварин.

❎У звітах ООН вказано, що наразі вимирання загрожує одному мільйону видів тварин і рослин.

❎За прогнозами науковців, до 2050 року у Чорному морі буде більше пластику, ніж риби.

🤞Тому День захисту тварин – важлива нагода вчергове нагадати людству про його відповідальність перед природою, підвищити свідомість суспільства щодо необхідності збереження вразливого тваринного світу.

⚠️«Ефективність захисту, ощадливого використання та відродження тваринного світу, зокрема, й численних популяцій водних мешканців, залежить не лише від турботи на державному рівні, але й від свідомого ставлення кожного з нас до представників природних популяцій. Отже, відзначення Всесвітнього дня захисту тварин – ще один привід зробити необхідні кроки для збереження довкілля і біорізноманіття планети» – зазначає т.в.о. голови Держрибагентства Андрій Забуга.


Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярні історії