На Кременчуцькому водосховищі призупинено промисловий вилов щуки…

Пов'язані статті

Державне агентство меліорації та рибного господарства України

❗На Кременчуцькому водосховищі призупинено промисловий вилов щуки

З 5️⃣ жовтня 2021 року на Кременчуцькому водосховищі призупинено промисловий вилов щуки.

⛔️На основі зібраної та узагальненої інформації від рибалок-промисловиків підраховано, що станом на 4 жовтня вилов щуки склав 28 тонн (100% від встановленої норми на 2021 рік). Таким чином, її лов призупинено з метою недопущення перевищення прогнозу допустимого вилову (наказ Черкаського рибоохоронного патруля від 04.10.2021 № НОД-82/3 – https://bit.ly/3AiLZmo ).

🤞Нагадуємо, відповідно до Порядку здійснення спеціального використання водних біоресурсів у внутрішніх рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах), внутрішніх морських водах, територіальному морі, виключній (морській) економічній зоні та на континентальному шельфі України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 25.11.2015 № 992, у разі досягнення 100% допустимого прогнозу вилову певного виду водних біоресурсів їх промисел забороняється.

⚠️Держрибагентство закликає рибалок-промисловиків бути відповідальними та дотримуватися встановлених обмежень.

ℹДовідково:

✅Щука – рід прісноводних риб, єдиний у родині щукові. Мешкає у річках, озерах і водосховищах Європи, Сибіру та Північної Америки. Віддає перевагу глибоким, стоячим або слабо проточним водам із густою водною рослинністю.

✅Щуки у довжину можуть досягати понад 1,8 м, ваги – 35 кг, при цьому самиці завжди більші за самців. М’ясо щуки вміщує 2-3% жиру і є дієтичним продуктом.


Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярні історії