#Дайджест_рибоохорони…

Пов'язані статті

Державне агентство меліорації та рибного господарства України

#Дайджест_рибоохорони

❗️Полтавським рибоохоронним патрулем знищено понад 35 км сіток

1️⃣ жовтня 2021 року Полтавський рибоохоронний патруль знищив 955 заборонених знарядь лову: 880 сіток, 30 «павуків», 13 раколовок, 8 «екранів», 6 ятерів, 5 блешень, 4 «драча», 3 «косинки», по 2 перемета, «ості» та «жерлиці». Загальна довжина утилізованих сітних знарядь склала 35 648 метрів.

❎Знищувалися знаряддя лову, конфісковані у порушників протягом 2020-2021 років відповідно до рішень судів і згідно з актами виявлення та вилучення безгосподарського майна.

✂️Ліквідація здійснювалася шляхом приведення заборонених знарядь у непридатність для використання, зокрема, екологічним способом – рубанням та різанням. У подальшому їх буде направлено до спеціалізованого підприємства для утилізації.

🧑‍✈️Захід відбувся за участі членів постійно діючої комісії по визначенню технічного стану, списанню та знищенню знарядь та засобів лову Управління Держрибагентства у Полтавській області.

ℹДовідково:

Процес знищення заборонених знарядь лову здійснювався відповідно до постанови КМУ від 25.08.1998 року № 1340 «Про Порядок обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави, і розпорядження ним».

#заборонені_знаряддя_лову #сітка #стоп_браконьєрство #рибоохорона #рибоохороннийпатруль #рибпатруль #риболовля #браконьєр


Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярні історії