#EUКраїна: недопущення, стримування та ліквідація ННН-рибальства – це євроінтегр…

Пов'язані статті

Державне агентство меліорації та рибного господарства України

#EUКраїна: недопущення, стримування та ліквідація ННН-рибальства – це євроінтеграція 🇪🇺

📌 Держрибагентством ініційовано приєднання України до Угоди про заходи держави порту з недопущення, стримування та ліквідації незаконного, непідзвітного і нерегульованого рибальства та розроблено відповідний проєкт Закону України.

☝️ Приєднання до згаданої угоди є ще одним кроком до інтеграції України у глобальну систему стримування та боротьби з ННН-рибальством. Це також забезпечить механізми для ефективної взаємодії держав з метою недопущення потрапляння незаконно добутої рибної продукції на національні ринки.

🐟 Реалізацією такої ініціативи Держрибагентство прагне долучитися до зусиль світового співтовариства щодо забезпечення раціонального використання водних біоресурсів, охорони і збереження їх біорізноманіття та запасів шляхом запровадження в Україні додаткових заходів з контролю у портах стосовно рибальських суден під іноземним прапором, які подають запит про надання доступу до українських портів або знаходяться в одному з портів.

📄 Прийняття Закону дасть можливість удосконалити та посилити процедури контролю за раціональним використанням водних біоресурсів, веденням відповідального рибальства у природних екосистемах і здійснювати державний контроль та нагляд за суб’єктами господарювання, у тому числі на суднах під прапором інших держав, які заходять до портів України, а також взаємодіяти з іншими державами з питань щодо боротьби з незаконним, нерегульованим та непідзвітним рибальством.

⚖️ Наразі Держрибагентство завершує процедури узгодження проєкту Закону України з іншими органами державної влади, після чого його буде направлено до Міністерства юстиції для проведення правової експертизи.


Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярні історії