Цей пост буде про один спіннінг Rodio Craft 999,9 Four Nine Meister 64ULF-TRZ як…

Пов'язані статті

Frankivsky Spinningist

Цей пост буде про один спіннінг Rodio Craft 999,9 Four Nine Meister 64ULF-TRZ який в мене вже досить довго проте я рибалю ним в край рідко🤔.
Особливо часу сьогодні на риболовлю не було тому взяв його разом з собою на Міське Озеро, і в проміжку між прогулянкою з дружиною та дітьми годинку приділив Street Fishing 🎣.
Спитаєте чому рідко ловлю даним шедевром японського спіннінгобудування?
А тому що брав я його під риболовлю райдужної форелі на ставочках…і стараюсь використовувати його за призначенням, а так як в нас з цим дуже печально, постав важкий вибір та потрібно визначитись потрібен він мені чи передати право на володіння даним шедевром іншому власнику…
Скажу що в мене RodioCraft-ів було біля 5-6 різних моделей всі були заточені під змагання і всі були дуже круті і розставання було з кожним особливо важке, але впевнений в одному що інструмент не має лежати на поличці, а має працювати за призначенням…ось чому я взяв поганяти свій Rodio на Міське Озеро ☺️☺️☺️.
Перше що при перших закидах я пригадав що цей інструмент ну надзвичайно чутливий на 1-1,5 грамі відчуваєш просто все, виважування та покльовочки просто феноменальні, ні одного окунчика не злив, і в тандемі з @fishup_lures Tanta 1,5″ молотив окунчиків на ура…
Отже друзяки зрозумів я одну штуку, най мені ще полежить для таких Street Fishing 🎣☺️.
Задоволення не з дешевих але ще за одним патичком сумувати вже не буде сил😘.
Тому любіть та бережіть свої улюблені снасті!
#rodiocraft
#frankivskyspinningist

Коментарі

  1. אני מאוד ממליץ על אתר ישראל נייט קלאב אתר מספר אחד בישראל לחיפוש נערות ליווי, דירות דיסקרטיות,עיסוי אירוטי
    כנסו עכשיו ותראו לבד כמה מידע יש באתר הזה: נערות ליווי בחיפה

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярні історії