❗На Київщині викрито орендаря ставу, який здійснив спуск води без документів доз…

Пов'язані статті

Державне агентство меліорації та рибного господарства України

❗На Київщині викрито орендаря ставу, який здійснив спуск води без документів дозвільного характеру

1️⃣7️⃣ жовтня 2021 року при відпрацюванні отриманої інформації рейдовою групою Київського рибоохоронного патруля виявлено порушення ведення господарської діяльності.

❌Так, на ставу, який знаходиться на р. Насташка в межах с. Потіївка Білоцерківського району Київської області, орендар здійснив спуск води для вилову риби, не маючи дозволу на спеціальне водокористування. В результаті чого порушив ст. 48 Водного кодексу України.

📝На порушника оформлено протокол за ч. 1 ст. 164 КУпАП.

🤞Про дану ситуацію повідомлено Регіональний офіс водних ресурсів річки Рось (РОВР), фахівці якого за результатами вивчення документальних матеріалів встановили відсутність у вказаного орендаря дозволу на спецводокористування. Крім того, будь-яких режимів роботи водного об’єкта ним не розроблялося.

🧑‍✈️З метою з’ясування всіх обставин правопорушення працівники РОВР звернулися до правоохоронних органів.

ℹДовідково:

Порушення порядку провадження господарської діяльності відповідно до ч. 1 ст. 164 КУпАП тягне за собою накладення штрафу від 17 000 до 34 000 грн з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.
Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярні історії