Нараховано збитки понад 39 тис. грн за улов сіткою-екраном…

Пов'язані статті

Івано-Франківський рибпатруль

Нараховано збитки понад 39 тис. грн за улов сіткою-екраном

20 жовтня 2021 року під час рибоохоронного рейду на Бурштинському водосховищі рибпатрульні близько 15 год. виявили і затримали мешканця Івано-Франківська під час лову риби на скидному каналі ТЕС забороненим знаряддям – закидною метровою сіткою-“екраном”.

Цим дрібновічковим сітним знаряддям лову громадянин незаконно виловив 12 екз. окуня, 12 екз. верховодки та 8 екз. чебака амурського. Загальна вага улову склала 730 г. Вся риба вже була снула.

За фактом незаконного лову риби порушнику правил рибальства держрибінспектори нарахували збитки в сумі 39 тис. 372 грн. Звертаємо увагу, що збитки нараховані вже за новими таксами, які набули чинності з 12.10.2021.

Того ж дня близько 16 год. на скидному каналі Бурштинської ТЕС виявлено та затримано місцевого мешканця, що також незаконно ловив рибу забороненим знаряддям – сіткою-“екраном” довжиною 1 м. Цього разу в улові порушника правил рибальства було лише 4 екз. верховодки, тому й нараховані збитки значно менші – 340 грн.

На обох осіб складено адмінпротоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). Заборонені сітні знаряддя лову та незаконно виловлену рибу вилучено. Матеріали справ направлено до суду. Порушникам правил рибальства загрожує накладення штрафів в розмірі від 340 до 680 грн.

Нагадуємо, що в Івано-Франківському рибпатрулі функціонує цілодобова телефонна «гаряча лінія»: (097) 392-72-80. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства прохання повідомляти за вказаним номером телефону.


Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярні історії